جزیره در کهکشان

 
Thierry Maulnier.... پنبه زنی
نویسنده : میس شانزه لیزه - ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱٦
 

برای اولین باره که توی زندگی دچار آچمز شدن میشم . انتخاب (بهترین) کار ، وحشت ناک ترین کاره . مخصوصا وقتی توی جایی هستی که همه فکر میکنن تو علامه ی دهری و سخت تر میشه وقتی میبینی دست تنهایی و همه ی کارها برخلاف تصورت خیلی خوبن . دچار آچمز شدن شدم . قبل از هر چیز باید بگم خیلی دلم برای نوشتن داستان های میس شانزه  لیزه ایم تنگ شده و برای همین . میخوام زودتر برنده اعلام شه تا برگردم سر داستان ها و خبرها و تئاترها ...برای همین نظر خودم رو بی شرمانه و رک و رو راست در مورد کارها میگم . هر کس هم دوست داره گرت گیری کنه دعوا مرافعه راه بندازه و ادای میر غضب ها رو در بیاره بیفته جلو که خیلی دوست دارم حال آدمهایی که هیچ ربطی به بلاگ من ندارن و با نظرات یه کتی شون میخوان روی روانم اسکیت برن رو بگیرم .  از همه ی دوستان با بت دست تنها موندنم و نحوه ی انتخابم و روشم پوزش میطلبم . اما خب ...بریم سراغ مرحله ی یکی مونده به آخر.

 چون تعداد انتخاب هام از هر نفر یکسان نبود پس میزان جمع اعداد هم منصفانه نبود اما از آماری که دادید و سلیقه و سفاد خودم از هر نفر کار برگیزده اش رو انتخاب میکنم و میذارم . حالا بیاید و شما دونفر رو به عنوان برنده - غیر از خودتون- انتخاب کنید تا رای بگیریم.

نادی (پیام تلفنی )

متانت (داستان )

علیرضا (پیام تلفنی ) - علیرضا جان داستانت فوق العاده بود اما قرار بود 3 خطی باشه و منصفانه نیست بین بچه هایی که سعی در کوتاه نوشتن کردند داستانت رو قبول کنم چون داستانت خوبه و اگه برنده شی دلم برای باقی میسوزه پس داستانت با توجه به ارزش هایی که داره متاسفانه حذف میشه . )

ترنم (داستان )

سمیه (داستان )

طراوت (شماره 7 )

درخت ابدی (شماره 7 )

محمدرضا (داستان )

شراره ی عزیز ضمن تشکر از حضورت در جشنواره میخواستم بگم حیف این همه نوشته های خوبت نبود که به فارسی میشد . به دلیل نامتجانس بودن جنس نوشته ات که مختص به زبان میشه البته مجبورم در این مرحله ازت خداحافظی کنم و بهت سلام بدم برای اینکه پیدات کردم و میدونم بازم بهم سر میزنی و بچه ها هم بهت سر میزنن و شدی از اهالی جزیره . در مورد زبان ....فوق العاده بودی ... بهتره بگم منحصر به فرد اما چه فایده چون فقط تو بودی که انگلیسی نوشتی .  :)

لطفا دست به پنبه زنی و انتقاد از هم نکنیم و همدیگر رو دوست داشته باشیم و از خود بگذریم و 2 نفر رو در کامنت دونی به عنوان بهترین ها اعلام کنید .

 

** قبلا در مورد نمایشنامه ی فوق العاده ی (عیش و نیستی) نوشته بودم . خوشحالم که اجراش در پیشه و صد در صد برای دیدنش به تئاترشهر خواهم رفت ،به  تمام کسانی که قصد دیدن این نمایش را دارند شدیدا توصیه میکنم این نمایشنامه را بخوانند و بعد بروند به دیدن اجرایش تا لذتش دو چندان شود . سال پیش خودم این نمایشنامه را از نشر نیلوفر به ترجمه ی ابوالحسن نجفی خریدم . این نمایشنامه اثر Thierry Maulnier(کلیک کنید )  فرانسوی است .

 


 
comment نظرات ()