تسلیت

سیامک صفری عزیز

خوب میدانم که هیچ وقت گرفتاری های تئاتر که تو همیشه با سرسپردگی عاشقانه ات برایش مایه میگذاری ، نمیگذارند تا سر به بلاگ ها و دنیای مجازی بزنی و این جا را بخوانی .

 اطمینان (بودن ) تو برای ما - که هر کدام به نوعی عاشق  تئاتریم - دلگرمی بزرگی است . پس (بمان ) . همیشه در نوشتن سوگ نامه و در ادا کردن جمله های تعارف آمیزی که همه از حفظند کم میاورم . جملات کپک زده ای که ورد زبان مردم شده ....ورد زبان مگسان دور شیرینی ، خوب میدانم که نبودن مادرت سر سفره ی هفت سین امسال غمگینت خواهد کرد . خوب میدانم که کسانی که (مادر) از دست داده اند چقدر روزهایی که از طوفان به آرامش برسند برایشان  طولانی بوده . . . در دنیایی که یک دانه شن به اندازه ی یک کهکشان پر ارزش است ، داشتن مادر دلسوز خودش غنیمت است ، خوش به حالت بود .  

 درگذشت مادرت را صمیمانه از طرف خودم و بچه های ساکن جزیره تسلیت میگویم . گفتن این جملات بیشتر درد آور است تا تسلی دهنده .  آتیه ی بشر گفتن ندارد ، غیر قابل پیش بینی است .ما هر روز شاهد مردن تکه ای از وجودمان هستیم و این مسیری است که همه باید از آن عبور کنیم ولی تو با همه فرق داری . تو ، یک ستاره ای که اطمینان (بودن)ت در عرصه ی تئاتر همه جا همه مان را سربلند کرده ، پس به اندازه ی یک  دانه شن ، به خاطر کهکشان ما ، کمتر غصه ی رفتن مادر را بخور . تو که از مارکز مثال میاوردی ، حالا من یک مثال میاورم ...یک جای صد سال تنهایی این جمله بود که (انسان وقتی که بتواند میمیرد نه زمانی که باید ) . همه ی ما گرفتار زمانیم غافل از اینکه زمان چه زود میگذرد ... سفره های هفت سین بی کس میشوند و صدای خنده ها تنها در ذهن طنین می افکنند و همه چیز در خلائی ابدی فرو خواهد رفت . مزخرف مینویسم ...لطمه ها قابل اندازه گیری نیستند خوب میدانم که باری از دوشت و از قلب غمگینت نمیتوانم بردارم  . فقط میخواستم بگویم...عزیز بودن تو برای همه باعث میشود ، همه به اندازه ی تو با موفقیت هایت شاد شوند و  همه با غم هایت ناراحت ، پس بدان ما هم  در غمت شریک هستیم .

صمیمانه تسلیت میگویم .

http://213.188.106.66/19a02.wma

رکوئیم موتسارت

 

تسلیت (رضا موسوی) به همراه عکس جدید رو نما شده در فوتو بلاگش .

 

/ 22 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سلام آدرس ایمیلت رو بهم بده آهنگ بفرستمش به ایمیلت....

سرپیکو

سلام. عرض تسلیت به این دوست و هنرمند عزیز... خداوند رحمت کند مادرشان را... تئاتر دیدن رو همیشه دوست داشتم! هنوز لذت تماشای اولین باری که یک نمایش رو دیدم فراموش نکردم! اگر تهران زندگی می کردم حتما همه تئاترهای خوب رو می دیدم... شاد باشی میس شانزه لیزه...

امیر

سوگ نامه ات عالیه چرا خودتو دست کم میگیری؟ خدا بیامرزتشون.

یاشار

وودی آلن میگه : " مرگ یه تصویر نمادین از نبودنه و همونطور که خودتون می دونین چیزی که نباشه نمی تونه وجود داشته باشه.... بنابراین مرگ وجود نداره و فقط یه توهمه. " همین جوری ! من هم تسلیت می گم.

ترنم

منم تسلیت... خیلی وقت بود نیومده بودم...گرفتاری، تعطیلی، دوباره شروع کردن... البته بماند که تو خیلی وقت تر است که نیامدی بگویی حالت خوش است آیا؟!

درخت ابدی

سلام. روح همه‌ی رفتگان شاد و روان ما نیز هم.

ج.ر

سلام. من نمی دونم تو این اخبارو از کجا می یاری. ولی به هر حال من نیز بسیار متاثر شدم و این درگذشت رو به سیامک عزیز تسلیت می گم. امیدوارم سال آینده سال خوبی برای او و خانواده اش باشد. همچنین سال خوبی برای همه اهالی جزیره.

نارنج

[گریه] خیلی با احساس نوشته بودی لطفا تسلیت من رو هم برای آقای صفری نشون بده . تسلیت میگم بقای عمر و روح شما .

رضا

من هم تسلیت میگم به سیامک صفری و سپاس از شما بخاطر متن مناسب و خوبتون .