نامه ی نماینده ی میس شانزه لیزه

آمبیانس : علیرضا قربانی در ( این ) تصنیف . 

مواد لازم برای شنود : یک بسته دستمال کاغذی ، کمی بالکن یا پشت بام یا هوای آزاد...احیانا مشعل، در غیر این صورت گل گاوزبان.

اعتراف

میس شانزه لیزه از اینکه این همه زحمت میکشد و با وجود دایال آپ بودن ، پست میگذارد و در انتها فقط ۴ تا آدم با شعور برایش کامنت میگذارد ، احساس میکند چندان توانا نیست و فید بک خوبی نمیگیرد . ضمن اینکه میس شانزه لیزه به دلیل مشکلات قرص های اسمارتیزی ذکر شده در ایام ماضی ، دچار جنون شده و موهای خود را بس کوتاه کرده . . . بخاطر مخاطبان خود ساعت ها گردن کج کرده ، چیز نوشته اما خب اهلی شدن نیست کار هر کس و شاید میس ناتوان است . شاید ذکر خاطرات و گفتن دروغ های بزرگ راضی کننده تر باشد ، چرند و پرند همیشه طرفداران زیادی داشته . به هر حال و به هر صورت و به هر منوال و به هر طریق، فکر میس شانزه لیزه این است که شاید اگر داستان های رسوا کننده یا دروغ های بزرگ فی باب باباهای بزرگ، یا باباهای دروغین ،  بنویسد لینک خور و کامنت دونی اش پر تر و مخاطبان دوست ترش خواهند داشت . من به نمایندگی از میس شانزه لیزه از این بی توجهی دوستان دو تا چک به صورت کسانی میزنم که صرفا به خاطر دیده شدنشان میس را گول زده ، شیره به سرش مالیده و از در دوستی و انتلکتوال مابانه وارد گود شده و  اوایل دوست او بودند و میخواندندش اما به محض اینکه خرشان از پل گذشت رفتند که رفتند . میس شانزه لیزه برای بقای خود احتیاج دارد کمی استراحت کند .

 

با احترام

نماینده ی میس شانزه لیزه

از شهر سنگی.

امضا : */*)*(

ضمیمه : به زودی لینک دونی وب لاگ جزیره در کهکشان عوض خواهد شد .

هوا پاییزی است و دل ما نیز گرفته . . . شما هم که همیشه دیر میرسید . . .

/ 37 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسرخونده

سلام میس امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی. من نمی خواستم بگم شما چرتکه میندازی بلکه بقیه هستند که اینطوریند. تا تو وبلاگشون کامنت نذازی نمیاند و چیزی رات نمی نویسند. !! و الا میس من که از هر انگشتش هنر میباره نیازی به این کامنت ها و اینطوری مخاطب جلب کردن نداره. کاش یاد بگیریم چطور چه کسی دوست داشته باشیم. ! ارادتمند. پسرخونده

مینا

میس دیروز برات کامنت گذاشتم اما انگار بازم نرسیده ...............[ناراحت]

ساناز

غايت تو رهاييه دوستم ، غايت هممون اينه مي گم رهايي يه موقع با بي عاري اشتباه نشه اينو بيشتر به خودم گفتم[لبخند]

علیرضا

اینجا ما دلتنگیهامون رو باهم تقسیم می کنیم چرا بریدی ازمون؟ جزیره پناهگاهمون بود و هست ازش دریغمون نکن، جزیره هست تا وقتیکه تو هستی، ما هستیم و باهم هستیم اگه نیای هر روز میاییم و نازتو می کشیم! :) ما ها شاید گاهی دیر بیاییم یا نا منظم سر بزنیم اما امکان نداره جزیره رو ترک کنیم یا میس شانزه لیزه رو فراموش کنیم که مباد آن روز میس عزیزم جزیره بی تو مرا حبس میشود!

sareh

صحبت و نظر, خیلی اهل صحبت کردن و نظر دان نیستم, ولی حرفاتو دوست دارم, صرفا نه برای اینکه سرمو گرم کنه, به دلم میشینه, حتی وقتی می گی نیستی و میدونم نیستی, هی سر میزنم, بعضی وقتاو پستای قبلتو میخونم. ولی احساس هرکسی محترمه, من این جزیره ر و دوست دارم. مالک این جزیره تویی, روحته, فکرته, میس شانزلیزست. من بازم میام سراغ این جزیره.

دوست

پس کامنت من کو دوستممممممممممممم.جونممممممم عزیزممممم

تی تی

میس جان دوباره بدبینیت اوت کرده ، اما این جزو خصوصیتته و عجیب نیست! بیا ثابت کن که نمی خوننت! نه مردی بیا ثابت کن! بعدش هم همیشه در حد توان از خودت توقع داشته باش ، شاید هم بعضی از پستهات برای خودت خیلی دوست داشتنیه و این به خاطر احساس خاصی که به اون مطلب داری باشه . زیاد سخت نگیر.البته یکی باید به خودم اینو بگه!! راستی کله ی جدید مبارک.:دی من هم برم موهامو کوتاه کنم . :دی

میرا

تا یه چند روز سرم شلوغ میشه و نمی تونم بیام اینجا بهم می ریزه!!! اینکه کم کم در جریان قرار می گیرم قابل هضم تره اینجوری هوار میشه روی دلم. توجیه، تهوع آوره پس اینی که می گم توضیحه. پائیز شده و کار ما یه کم شلوغ تر در ضمن اینکه این ترم زیاد واحد برداشتم و کلا کمتر میام نت. اگر میس مثل همه بود اینهمه دلنشین می شد؟! تو over normal هستی و فهم بالایی که داری دورت رو خالی میکنه. مردم ظرفیت ندارن. نمیکشن پا به پای تو بیان خسته می شن و رهات می کنن. این دلیل میشه تو دلسرد بشی؟ به قول استادم از انیشتن می گفت: تنهایی نتیجه دردناک نبوغه.دوستت دارم... در مورد 110 می خواستم یه چیزی بگم که دیگه یادم رفت کلا.

sareh

چرا شک داری؟من با نوشته هات آروم میشم.حس میکنم اعتماد بنفس داری, خوش قلبی, دوست داشتنی هستی, به احساساتت توجه میکنی ولی من همیشه از چند وقت پیش بودم ولی نظری ندادم چون منم به خودم شک دارم ...