هفت یعنی در پیت

به نام خدا ی یکتا

جناب آقای فریدون جیرانی ، شما که حزب باد تشریف دارید و در سریال مرگ تدریجی یک رویا با پررویی تمام و به غایت به شخصیت و صنف نویسندگان توهین کردید ، در ادامه ی راه دست از سر فریماه فرجامی بر نداشته و برای تخریب چهره ی زنان هنرمند کمر همت بسته و دست روی دست  نگذاشته و هی جلو پریدید . مثل الاغی که جفتک بیندازد یا اسبی که رم کند . بنده برای شما ، برای 7 شما ، برای مدیر برنامه ی شما ، برای شخص شما نه تنها متاسفم بلکه تف خلطی خودم را وسط پیشانی شما می اندازم . این جانب سر فیلمبرداری مرگ تدریجی از شما خواستم در مورد فریماه فرجامی برایم بنویسید همان طور که از خانم بنی اعتماد و ... خواسته بودم و شما به بنده گفتید ( در مورد این خانم هیچ حرفی ندارم که بزنم ) و حالا شو راه انداختید ؟ فریماه فرجامی قربانی مسعود کیمایی ها و امثال شما شد .  آیا زمانی که شما دندان در دهان نداشتید کسی از دهان شما فیلمبرداری کرد و توی تلوزیون نشان داد؟ بنده با خانم فرجامی در ارتباطم . ایشان اگر دست از سرش بردارید آرامش دارد . بنده با ایشان فیلم نرگس را دیدم . ایشان دیالوگ های فیلم را کاملا از حفظ بودند . بساط خودتان را جمع کنید . شاید یک روز توی خیابان لاستیک هایتان سیسیلی شد . آقای امین تارخ از واکنش شما نسبت به این شخص بادمجان دور قاب چین بسیار متشکرم .

ای کسانی که کامنت میگذارید ....گاهی فکر میکنم اصلا بنده رو نمیخونید . من تا اطلاع ثانوی از سر زدن به بلاگ های شما عزیزان معذورم . دایال آپم . مریضم . سر تمرینم . وقت ندارم .

بدترین چیز برای من این بود که یک هفته مانده به اجرا ریه هایم چرک کند و صدایم در نیاید و 7 تا پنی سیلین و 6/3/3/ و ... بزنم .تب کنم . فشارم پایین بیاد ...میدانم که فشار روی بنده زیاد است . از خداوند باری تعالی میخواهم دستش را پشتم نگه دارد و سایه اش را بالای سرم تا بتوانم اجرای در خور ایفا کنم . صدایم خش افتاده . همه چیز سر آخر قاطی شده . اما انگاری که همه چیز باید این طور میشد .خوب میشوم . برایم دعا کنید .

بنده در این جا از طرفداران بی تربیت جیرانی عذر میخوام که کامنت های قشنگشان را تایید نکردم . بروند توی تشت  آب سرد بنشینند .

 

 

/ 22 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مکث

میس؟ با اجازه ت من توی فیس بوکم به این مطلبت لینک دادم. دوست دارم همه بخونن.

نیره نورالهدی

سلام چقدر این نوشته از ته دل منم بود... هفت واقعا درپیته....[گل][لبخند] سلامتی شمای نویسنده که نمی شناسمتان اما نوشته های تان نوریست آشنا...آرزوی من است...[گل][لبخند]

sareh

بعد ازین که متنتو خوندم، رفتم سرچ کردم درباره این برنامه و فریماه فرجامی، واقعا متاثر شدم. وقتی عکس فریماه فرجامی رو دیدم. چرا بعضیها از دیگران به عنوان یک ابزار استفاده می کنند، نه یک شخصیت؟؟؟؟؟؟

کلوزاپ

آفاق مرا که آفاق فريدون جيراني هم هست آن چنان نشان دادند که مي‌دانستم و نمي‌خواستم ديگران ببينند . همان طور که تو گفتي و هنوز هم که اين برنامه ادامه دارد باز هم داري مي‌گويي... امين تارخ، دست مريزاد.... ترا ستايش مي‌کنم بي‌تعارف براي همين دقايق که با درايت و تيزهوشي و درک موقعيت‌ات که خشم خانواده کوچک سينمايي ما را، من و باران و جهان را که بي‌ترديد حال مشابه خانواده بزرگ سينماست، جواب گفتي... امين تارخ، دست مريزاد... راستي چه نگاه و هدفي پس نمايش از دست رفتن بازيگراني چون پورعرب و فرجامي است؟

کلوزاپ

به چه حقي دهل ترحم‌پذيري بر خانواده سينما را بر آنتن رسانه مي‌کوبند؛ در حالي که خانواده سينماي ايران در برابر فشارهاي همه‌جانبه و دست خالي مانده از حقوق طبيعي خود، فقط به همت اهالي‌اش صورت به سيلي سرخ مي‌کند؟! امين تارخ، دست مريزاد... اگر تو امشب نمي‌گفتي، من جوابي براي بارانم، که نگاه به نسل مقصر ما در سرخوردگي شرايط حاضر دارد، نداشتم. امين تارخ، دست مريزاد... مي‌توانستي از هراس پخش امواج مستقيم بهراسي و سکوت کني؛ مي‌توانستي از هذيان حرف‌هاي فريماه عصبي شوي و پاسخ را به جواب‌گويي‌هاي شخصي محدود کني، ولي گفتي آن گونه که يک هنرمند انسان، که جسارت و دل به دريا زدن در لحظه تصميم، مشخصه بودن است، گفتي آن چه را که بايد مي‌گفتي ... امين تارخ، دست مريزاد... ساعت دو ونيم صبح شنبه 9 بهمن 1389 رخشان بني اعتماد

صابر

اَه به این برنامه آشغال،به خدا پلنگ صورتی نشون بده من میشینم میبینم اما نه ایشون رو که معلوم نیست طرف چه کسی رو میگیره... اینا عادت دارن خیلیا رو به گند بکشن بعدش خودشون بشینن کنار و زجه زدن طرف رو نگاه کنن و با دهان های بی دندان هر هر بخندن. منم شدم دایال آپ،اونم موقعی که نیاز شدید به ADSl دارم اوه!چرا مریضی بانو؟!مطمئن باش من دعا میکنم خوب بشی و برای نمایش عالی باشی،میدونی که،قراره شاهکار خلق کنید،با یه میس مریض نمیشه با خیال راحت یه نمایش رو جمع کرد.بیشتر مواظب باش... مرسی

يه فكر جديد دارم واسه نوشته هات كه اسم رمان روشون گداشتي و داد سر ميدي واسه مجوز نگرفتنشون بده به من تا بدم به سبزي فروشي سر كوچمون :) خوبه؟؟؟؟؟؟؟

مینا

سلام میس جان .......خاک بر سر جیرانی و طرفداران ابله تر از خودش این شخصیت منفور سینمایی رو هنوز نشناختن........پخش کردن مصاحبه فرجامی به نوعی مسخره کردن ایشان بود من برای جیرانی و مدیری ها متاسفم............برای تو هم آرزوی بهترین اجرا رو دارم..........[گل]

عفريطه ي بيكارالدوله ي بي عارالدوله

امیررضا تجویدی

سلام و عرض ادب فریدون جیرانی انسان نیست، اینو خوب می دونم چون باهاش برخورد داشتم.